Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Dec

Kim? Dennis Auburn

This slideshow requires JavaScript.

21 yaşındaki Dennis Auburn, Texas’da yaşayan bir çağdaş sanat ve moda fotoğrafçısı. Fotoğraflarında dişilik, gençlik, güzellik ve ergenlikten yola çıkan Dennis’in çalışmaları ilham veriyor, mutlu ediyor ve düşündürüyor. Genç sanatçı, hayatta oluş amacını şu sözlerle dile getiriyor:

“Ben yeni dünya deneyimleri, asi öncülüğü, moda, felsefe, doğal değişim, karanlık, ışık ve mutluluk arayışı için varım.”

Dennis’in yaptığı işler arasında katalog çekimleri, portre fotoğraf çekimleri ve düğün fotoğrafçılığı da var. Yaptığı bütün işler ve vizyonu ona 2011 yılında People’s Choice Award ödülünü kazandırmış. Dennis’in özellikle double exposure çalışmalarını, websitesinden keşfe çıkabilirsiniz.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply