Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
13 Jan

Kim? Andrea Bricco

Andrea Bricco ‘ nun rengârenk bir yaratıcılığın son noktası olarak tanımlayabileceğim yiyeceklerle tasarladığı tabakları görür görmez beğeni ve hayranlığın yanı sıra birazcık kıskandığımı da itiraf etmeliyim. Bu tabaklar ne kadar lezzetli görünse de asla dokunmaya kıyamayacağınız türden. Viskonsin’ de doğup büyüyen Bricco, tabaklarla oynamaya ilk defa ailesinin restoranında çalışırken başlamış. Fotoğraf aşkıyla devam eden bu ilgi sonuç olarak ortaya harikalar çıkarmış. Los Angeles’ ta yaşayan ve çekimlerine burada devam eden Andrea Bricco’ yu mutlu eden şeylerin başında gelen hardal ve polaroid kameralar kesinlikle beni de çok mutlu ediyor.

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply