Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
12 Jul

Outside The Lines

RAMONA_ROSALES_SHAKEN copy

RAMONA_ROSALES_SQUEEZE copy

RAMONA_ROSALES_SCAMBLED copy

RAMONA_ROSALES_LOVE_ME_LOVE_ME_NOT-2 copy

Üretmeye doyamayan fotoğrafçı Ramona Rosales, gerçekleşen olayın hemen ardındaki anı anlatan Outside The Lines isimli yeni bir seri yayınladı. Serinin sergisi, 1o Temmuz- 24 Ağustos tarihleri arasında Venedik sularında kürek çekmeyi planlayanlara duyurulur. De Soto Galleryde gerçekleşen sergi, olay anı algılarınızı sonsuza dek değiştirebilir.

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply