Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
25 Jul

Grinin 50 Tonu Film Oluyor

Vasat bir “anne pornosu” olarak edebiyat dünyasındaki yerini alan, özellikle bir ara, Londra metrosunda her iki kadından birinin elinde görebileceğiniz Fifty Shade of Grey film yapımcılarının da dikkatini çekmiş olacak ki film haline geldi. “Seks satar” mottosunun ortalama bir örneği niteliğindeki kitap, bu konuda dişe dokunur bir eser olmak için çok yavan ve uzun sayılırdı. Umarız izlemesi daha kısa ve zahmetsiz olur. E. L James‘in yazarı olduğu kitaptan uyarlanan filmin başrollerini Christian Grey ve Ana Steele paylaşıyor. Trailer‘ı geçtiğimiz günlerde yayınlanan film Şubat 2015’de vizyona girecek. Yayınlanan trailer akıllardaki ‘Kitabı kadar erotik olacak mı?’ sorularınıza bir cevap olabilir.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply