Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
21 Aug

Chet Faker İstanbul’a Geliyor!

Elektronik müziğin en sevdiğimiz isimlerinden Avustralyalı bestekar ve şarkıcı Chet Faker, Akbank Caz Festivali kapsamında İstanbul’a geliyor. 23 Ekim’de başlayıp 2 Kasım’da sona erecek olan festival kapsamında 1 Kasım akşamı saat 23:30’da gerçekleşecek olan konsere Babylon ev sahipliği yapacak.Sahne ismini Kaybedenler Klübü’nün gerçek üyelerinden, caz trompetçisi Chet Baker’dan alan sanatçı, istanbul’a Pozitif Live organizasyonuya geliyor.Bol downtempo, soul ve dub-step dolu bir gece için biletler Biletixde.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply