Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
16 Dec

Kendine Has Tarzıyla Brassica 20 Aralık’ta Roxy’de

Brassica at Roxy

Retro-fütürizm hiç bu kadar güzel duyulmamıştı! Çocukluk çağının meraklılıkla dolu, sihirli günlerinden itibaren enstrüman ve sesleri yap-boz ederek müzisyenliğe başlayan İngiliz prodüktör Brassica’nin geçmişinede Rave‘den, New Wave Rock‘a, Synth müziklerinden, deneysel ve ambiyans tonlara kadar birçok renk var. Bunların üstüne bir de disko müziğini katınca, tamamen kendine has Brassica sound’u ortaya çıkmış diyebiliriz. Benzersiz müzikal üslubuyla, İstanbul’un en sevdiğimiz mekânlarından biri olan Roxy‘de sahne alacak Brassica’yı 20 Aralık gecesi izleyebilirsiniz. Kapı açılışı 22:00’de olacak ve biletler de 35TL.

EMEL BİLGE ÇINAR

Oldmagnet'te editör olmadan önce, üç yılını post prodüktörlük yaparak Lighthouse Visual Effects, İstanbul'da geçirdi. Projeleri neticesinde Autodesk Türkiye'nin topluluk yöneticilerinden biri olmayı başardı. İstanbul Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Los Angeles, California'da Medya ve Eğlence Yönetimi üzerine eğitim aldı. Aynı zamanda Öteki Sinema'da sinema ve dizi yazıları yazarken bir yandan bilimkurgu okumayı, oyun tasarlamayı ve durmaksızın oyun oynamayı seviyor.

No Comments

Leave a reply