Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
16 Dec

Pizza Emirgan

Cherry Burrata

Enginar Gongonzola

Canınız Napoli pizzası istediğinde La Boom’un hemen yanında yer alan Pizza Emirgan bu beklentinizi fazlasıyla karşılayacak bir mekan. 25 farklı çeşit pizzadan oluşan menüsüne bu sezon, Pizza Carpaccio, Cherry Burrata ve Enginar Gorgonzolalı pizzaları da ekleyen mekanda yeni favori pizzamız Enginar ve Gorgonzolalı oldu. Odun ateşinde pişirilen, halis mulis İtalyan pizzalarından; tatlı ve tuzluyu bir arada sevenlere; vişne reçeli ve mozarella peynirli, Cherry Burrata, ‘proteinsiz asla’ diyenlere dana etli Pizza Carpaccio ve sebze meraklılarınaysa da Enginar ve Gorgonzolalı pizza yeni sezon mönüsünde yerlerini aldı. Pizza Emirgan, hep aynı pizza seçeneklerinden sıkılanlar için iyi bir alternatif.

 

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply