Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
29 Oct

1940’s Farm House

farmhouse 1

farmhouse 2

farmhouse 3

farmhouse 4

farmhouse 6

farmhouse 7

farmhouse 8

farmhouse 9

farmhouse 10

farmhouse 11

farmhouse 12

farmhouse 13

farmhouse 14

İngiltere‘de Ryton-on-Dunsmore, Warwickshire‘da 1940’larda kalmış bir çiftlik evi… Jack ve Audrey Newton kardeşlere yıllar önce ölen anne ve babalarından kalan bu ev, iki kardeşin de evli ve çocuk sahibi olmadan ölmeleri yüzünden sahipsiz kalan terkedilmiş bir ev. Tüm hayatlarını bu evde geçiren Newton kardeşler, evde hiçbir değişiklik yapmadan adeta 1940 yılındaymışçasına yaşadılar. Nostaljik olduğu kadar da ürkütücü olan evin içindeki her şey, geçtiğimiz aylarda açık arttırmayla dağıtıldı ve çiftlik satışa çıkarıldı.

Fotoğraflar: Tom Flathers

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply