Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
2 Feb

Gucci’den Restaurant: Gucci Osteria

Bir marka profesyonel olduğu sektörde başarılara imza attığı zaman nedense diğer birçok sektörde de başarılı olacağını en başından varsayıyoruz.  Gucci, bu anlamda moda severleri ettiği kadar yemek severleri de tatmin eder mi gitmeden bilemeyiz ama görsel olarak tam bir Gucci imzası taşıyan yeni bir restoran huzurlarınızda…

Elbette söz konusu Gucci olunca sıradan bir restoran beklemek markaya haksızlık olurdu. Floransa’daki Gucci Garden kompleksinin altında açılan Gucci Osteria, aslında bir restoran, müze ve mağazanın kombinasyonundan oluşuyor.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply