Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Sep

Mathieu Cesar by Better Love for KCPK

Better Love KCPK

BETTER LOVE KCPK

Fransa menşeli elektronik müzik grubu KCPK, ilk EP’sini yayınladı.  Henüz 26 yaşındaki Fransız fotoğrafçı ve yönetmen Mathieu Cesar, tarafından çekilen video, albümle aynı ismi taşıyan Better Love isimli parça için çekildi. Los Angeles’ta çektiği siyah-beyaz kliple iyi bir iş çıkaran genç yönetmenin portfolyosunda Daft Punk, Milla Jojovich, Lana del Rey, Louis Vuitton, Saint Lauren ve Chanel gibi prestijli markalar ve ünlü kişiler bulunmakta.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply