Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
9 Oct

Beauty and The Beast Zorlu PSM’de

Dünyanın en iyi müzikalleri arasında gösterilen, Tony ve Olivier Ödülleri’nin sahibi Beauty and The Beast ilk kez Türkiye’de Zorlu Center PSM sahnesinde gösterilecek. Disney’in oscar ödüllü animasyonu Beauty and The Beast, Broadway sahnesiyle buluşan ilk ve en başarılı Disney yapıtı olma özelliği taşıyor. 13 yıldan bu yana sahnelenen müzikal, hala Broadway’in en sevilen ve en yüksek hasılatı getiren gösterileri arasında yer alıyor.

Şimdiye kadar 20’den fazla ülkede 35 milyon seyirciye ulaşan müzikal, 28 bin kez sahnelenme başarısı gösterdi. Beauty and The Beast’i orijinal Broadway prodüksiyonuyla 26 Ekim’e kadar Zorlu Center PSM’de izleyebilirsiniz.

Bilet ve detaylı bilgi için tıklayın.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply