Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
11 Oct

American Horror Story Freak Show Başladı

Sonunda American Horror Story’nin Freak Show isimli dördüncü sezonuna kavuştuk. Yine iyi anlamda korkunç bir jenerik ile başlayan dizi ile ilgili son trailer’ları heyecan oranımı düşürmemek için izlememiştim.Öyle ki çift başlı ikizlerden bile bölüm sırasında haberdar oldum. Bu yüzden benim için izlemesi daha bir ilginç oldu.Çift başlı kız kardeşlerin çekim açıları gördüğüm en başarılı çekim hilelerinden biri. Başka spoiler vermeyeceğim. Sadece şunu söyleyebilirim ki güzel bir sezon olacak orası belli. Fakat hala benim için deliler hastanesinde geçen ikinci sezonun üzerine bir AHS sezonu olmadı. Birçok kişi gibi ben de üçüncü sezonun serinin en kötüsü olduğunu düşünüyorum. İlerleyen bölümlerde eski sezonlardan diğer oyuncuların da katılacağını ve işlerin değişeceğini ümit ederek size iyi seyirler diliyorum.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply