Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
21 Oct

Oscar de la Renta Anısına

Amerikalı üretken tasarımcı Oscar de la Renta, Connecticut’taki evinde, 82 yaşında yaşamını yitirdi. Ünlü tasarımcı daha geçen hafta ismini koyduğu Peter Copping markasının Creative Director’ı olarak atanmıştı. 2006 yılından beri kanserle savaşan Oscar de la Renta’nın kesin ölüm sebebi bilinmemekle beraber geçen yıl tekrarladığını açıkladığı kanserden olabileceği düşünülüyor. Birçok first lady ve Amy Adams, Sarah Jessica Parker, Penelope Cruz gibi ünlüleri giydiren moda duayeni, son olarak bu yıl Venedik’te George Clooney’le evlenen Amal Alamuddin’in giydiği fildişi tül elbiseye imzasını atmıştı.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply