Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
21 Oct

Un-expected by Urbanbake

Unexpected01

Urbanbake bu kez beklenmedik bir aşk hikayesinin peşinden gidiyor. Birbirinden farklı ruhların biraraya geldiğinde yarattığı beklenmedik etkiler, birbirinden bağımsız malzemelerin yanyana gelişleri ile anlatılıyor. Farklı meknalardan toplanmış mermer parçalar, marka ile özdeşleşmiş olan pirinç ile birleşerek sizleri beklenmeyenin-beklentisizliğin mükemmelliğine davet ediyor.

Urban Bake markasının kurucusu Şebnem Gemalmaz ile yaptığımız röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Model: Ezgi Bozkurt

Photo Credit: Korhan Karaoysal

Big Cartel

Facebook

Instagram

 

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply