Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
9 Nov

Kim? Yusuf Aygeç

Yusuf Aygeç 2

1989 yılında İstanbul’da doğan Yusuf Aygeç, eğitimini Marmara Üniversitesi’nde resim üzerine tamamlamış. İlk kişisel sergisini 2013 yılında C.A.M Gallery’degerçekleştiren genç sanatçı, ilk kez 2012 yılında Body Language isimli karma sergiye katılmış. Bugünlerde birçok karma sergide ismini duyduğumuz Yusuf Aygeç’in daha önce sayfalarımıza konuk ettiğimiz sanatçı Furkan Birgün ile şu aralar gerçekleştirdiği Koklayarak Duyuyorum adında bir sergisi var.

Facebook

Instagram

Twitter

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

1 Comment

Leave a reply