Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
2 Dec

Somewear by Lucia Fainzilber

lucia fainzilber 3

lucia fainzilber 4

lucia fainzilber 2

1986 Buenos Aires doğumlu Lucia Fainzilber, fotoğrafçı, sanat yönetmeni ve renk düzenleyici. Sanat Yönetmenliği ve Film Yapımcılığı okuyan Fainzilber, 2008 yılında University of Cine San Telmo’dan mezun olduktan sonra postprodüksiyona yöneldi ve renk düzenleyici olarak çalıştı. Daha sonra International New York’a International Center of Photography bölümünde okumak için gitti. Bir yıllık sertifika programını bitirdikten sonra New York’lu çeşitli moda fotoğrafçılarının yanınd asistanlık yaptı. Bu sırada uluslararsı dergiler için editoryal çekimler yapmaya da devam etti. Şu sıralar Praxis Art Gallery New York’ta 20 Aralık’a kadar devam edecek olan sergisi dışında Ocak ayında bazı işleri Art Miami ve Los Angeles Art fair’de sergilenecek

Born in 1986 from Buenos Aires, Argentina . Photographer, Art director, Colorist in postproduction. Studied Art Direction in Filmmaking at The University of Cine in San Telmo, Buenos Aires. After graduating in 2008, worked as a colorist in postproduction, color-correcting movies in a Visual Mastering Studio before moving to New York to study at the International Center of Photography. After finishing The One-Year Certificate Program at ICP, assisted various Fashion Photographers based in NYC as well as doing her own editorial works for International magazines like Dossier and campaigns for international and local brands. Her  exhibition is in Praxis Art Gallery in NY which stills until Dec 20th. Now some of the pictures will be exhibited in Art Miami and in January in Los Angeles Art Fair.

Praxis

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply