Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
4 Dec

Selfies by Arvida Byström

Arvida Byström 1

Arvida Byström 2

Arvida Byström 3

Arvida Byström 5

Instagram’ın kimi zaman pembe, kimi zaman mavi saçlı prensesi Stockholmlü fotoğrafçı Arvida Byström’ün fotoğraflarındaki tarzı oldukça net: pembe altyapılı, parlak ve feminen. 90’lardan ilham alan sanatçı çağdaş feminizm, sex, cinsiyet ve kimlik üzerinden sanat yapıyor. 23 yaşındaki Byström, şusıralar Londra’da yaşıyor. Onun dünyasında masum bir obje bir anda fetiş bir oyuncağa dönüşebilir.

Instagram

Tumblr

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply