Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
4 Dec

British Fashion Awards Kazananları

Moda dünyasının en prestijli moda ödülleri, British Fashion Awards, sahiplerini buldu. Londra Coliseum’ da yapılan ödül töreninde ‘Yılın Kadın Tasarımcısı’ Erdem Moralıoğlu, ‘Yılın Modeli’ Cara Delevingne, ‘İngiliz Stil Ödülü’ Emma Watson ve ‘Uluslararası Tasarımcı’ Nicolas Ghesquiére seçildi.

 Kazananlar

Yılın Tasarımcısı (Kadın): Erdem Moralıoğlu

Yılın Tasarımcısı (Erkek): J.W. Anderson

Uluslararası Tasarımcı: Nicolas Ghesquière

Yılın Modeli: Cara Delevingne

Yılın Markası: Victoria Beckham

İngiliz Stil Ödülü: Emma Watson

Yükselen Tasarımcı (Kadın): Marques`Almeida

Yükselen Tasarımcı (Erkek): Craig Green

Yükselen Tasarımcı (Aksesuar): Prism

En İyi Kırmızı Halı Tasarımcısı: Alexander McQueen

En İyi Yeni Marka: Simone Rocha

En İyi Marka: Preen

Yılın Aksesuar Tasarımcısı: Anya Hindmarch

Özel Ödül: Chris Moore

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply