Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
11 Dec

Jean Paul Gaultier X Eastpak: Designers Aganist AIDS

Eastpak Aids

Jean Paul x Eastpak

Jean Paul Gaultier ile Eastpak‘ın AIDS’e dikkat çekmek için gerçekleştirdiği koleksyion Designers Against AIDS, Eastpak Artist Studio tarafından dünyanın her yerinden tasarımcı ve sanatçıların katkısıyla hazırlandı. Jean Paul Gaultier’in ünlü tasarımlarından yola çıkarak hazırladığı koleksiyonda biker, bomber ve denim ceketler, Eastpak’in ikonik sırt çantalarıyla birleşiyor. Şubat 2015’te mağazalardaki yerini alacak olan sınırlı sayıdaki koleksiyondan elde edilecek gelirin tamamı ‘Designers Against AIDS’ yardım kuruluşuna bağışlanacak ve AIDS hakkında farkındalık yaratmak için kullanılacak.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply