Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
14 Dec

Unisex / Kloster Music & Arts Congregation

Kloster 1

İstanbul’un gece hayatına başarılı bir giriş yapan Kloster, KLOSTER MUSİC & ARTS CONGREGATION “UNİSEX” isimli ilk sergisi ile saat ile ilgili çalışmalarına da başlamış oldu.

Hülya Küpçüoğlu ve Necmi Gürseler’in yanı sıra, Gallery Ilayda sanatçılarından Nurdan Likos ve Damla Özdemir gibi Türk Çağdaş Sanatının genç isimlerinin çalışmalarına ev sahipliği yapan KLOSTER MUSİC & ARTS CONGREGATION’daki Unisex isimli sergi, 31 Aralık’a kadar görülebilir.

Adres: Hüseyin Ağa mah. Kamer Hatun cd. No:10 Beyoğlu.

Etkinlik

Kloster

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply