Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
20 Dec

Nicki Minaj for Roberto Cavalli

Nicki Minaj Roberto Cavalli 2

Nicki Minaj for Roberto Cavalli 3

Nicki Minaj for Roberto Cavalli 4

nicki 7

nicki Minaj for Roberto Cavalli 6

Nicki Minaj for Roberto Cavalli 8

Nicki Minaj forRoberto Cavalli 5

 

Herhalde Nicki Minaj’ı bir daha hiçbir zaman bu kadar normal göremeyeceğiz. Her zaman frapan ve bir oa kadar da rüküş kıyafetler içerisinde görmeye alıştığımız Nicki Minaj,  Roberto Cavalli’nin Spring/Summer 2015 reklam çekimleri için kamera karşısına geçti. Fotoğrafçı Francesco Carrozzini tarafından çekilen fotoğeaflarda 32 yaşındaki Minaj’ı bambaşka bir tarz içinde görüyoruz.Cavalli neden Nicki Minaj’ı seçtiğini ise şu sözlerle açıklıyor:

“I chose Nicki Minaj because she embodies the exuberant and modern femininity of the Cavalli woman. In recent years we have become accustomed to women castigated in clothes that hide their body shapes.

“With this campaign, I wanted to send a strong counter-trend message. I wanted a sensual woman who is aware of her body, who is not afraid to show her curves, rather she make them as a strength.”

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply