Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Dec

Game of Thrones’un Hodor’u İstanbul’a Geliyor

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran “Game of Thrones” dizisinin bastığı yeri sarsan dev adamı Hodor, bu kez dj performansıyla İstanbullu müzikseverleri sarsmaya hazırlanıyor. Türkiye’ye geleceği duyulduğunda birçok kişide hem heyecan hem de şaşkınlık uyandıran Kristian Nairn’in müzikle uğraştığını bir çoğunuz gib ibiz de bilmiyorduk. İstanbul Blue Night’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan yıl sonu partisi “Rave of Thrones”  27 Aralık Cumartesi akşamı saat 22:00’da Garajistanbul’da. Türkiye’de ilk kez performans sergileyecek olan DJ Kristian Nairn, nam-ı diğer Hodor, yılın son Cumartesi gecesi için unutulmaz bir performans sergileyecek.

Ön bilet: 60 TL
Etkinlik kapı satış: 80 TL

Sosyotix 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply