Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Dec

Jacquemus / La Femme Enfant

Jacquemus 2

Jacquemus 3

Jacquemus 4

Jacquemus 5

Jacquemus 7

Jacquemus 6

Simon Porte Jacquemus, La Femme Enfant isimli rengarenk koleksiyonuyla huzurlarınızda…  Fransız tasarımcı La Femme Enfant’ın kısa filmi için yönetmen ve fotoğrafçı Bertrand Le Pluard ile işbirliği yapmış. 4 dakikalık videoda oynayan İngiliz model Georgia Graham, birçok kişi tarafından Jeanne Moreau’nun gençliğine benzetilmesiyle tanınıyor. Renkli desenlerden ve grafik kesimlerden oluşan koleksiyon, çocuk kadınlara ithaf edilmiş. Simon Porte’nin Dazed Digital ile yaptığı röportaj için tıklayın ve videoyu mutlaka izleyin.

 

Jacquemus

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply