Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
24 Dec

Tumblr Alert: Brian Vu

Brian Vu 1

Brian Vu 7

Brian Vu 2 Brian Vu 3

Brian Vu 5 Brian Vu 6 Brian Vu 8

 

Tumblr Alert köşemizin bu haftaki konuğu Orange County, California menşeli Brian Vu. Şu sıralar Brooklyn’de yaşayan Vu’nun rengarenk işleriyle karşılatığınız zaman hemen dikkatinizi çekiyor. İşlerinde spontane anları değil dikkatlice kurgulanmış sahneleri yansıtan sanatçı, True False isimli projesinden şu sözlerle bahsediyor: “It’s aesthetic is best described as praying to god on an acid trip. It’s a reflection on my life through anonymous portraits and biographical still life images. These photos were shot between California and New York. After visiting home, it’s shown me how much I’ve changed throughout the course of a year.”

Serilerinden kitap çıkaran fotoğrafçının diğer işlerine websitesi‘nden bakabilirsiniz.

Brian Vu Tumblr

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply