Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
25 Dec

Kim? Ekin Su Koç

Ekin Su Koc 1

Ekin Su Koc 3

3 yaşında evimizin koridorunda ilk sergimi açtım, ilgi muhteşemdi ve beni mutlu eden en müthiş şeyi bulmuştum: Resim! Kendisi hayatımın en önemli noktası artık.

Kendimi bildim bileli bunun eğitimini alıyorum ve sanırım en büyük şansım sanatçı bir babanın kızı olmak. M.S.G.S.Ü’deki sancılı eğitimden 2010 yılında mezun oldum, ispanya, İtalya, Moldova ve Gürcistan’da sanatsal faaliyetlerde bulundum, Istanbul’da ilk kişisel sergimi açtım ve Contemporary Sanat Fuarı’na katıldım. Bu arada MA derecesi için dev bir sanatçıyı araştırmaya koyuldum. Bugünlerde doğa-insan-bellek kavramları üzerine okuyor, düşünüyor ve üretiyorum. Bu kez çalışmalarımı, doğasıyla, tarihiyle, insanıyla ilgili kafası epey karışık ülkemden önce Almanya’da sergileyeceğim. Diliyorum ki sanat -büyük bir sanatçının da umduğu gibi- bizi tedavi eder ve bu tedavide benim bir payım olur, evet en büyük dileğim bu…

Facebook

Instagram

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply