Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
28 Dec

Seth Godin’den Yeni Kitap: It’s Your Turn

Pazarlama dehası Seth Godin, özellikle Purple Cow veya Permission Marketing isimli kitaplarıyla birçoğunuzun kütüphanesini meşgul ediyor olabilir. Birçok firma ve kişi tarafından bilirkişi kabul edilen Godin, her gün güncellediği blogunda ve yayınladığı onlarca kitabında yıllardan beri pazarlama geleceğinin internet olduğunu söyleyip duruyordu.  Yeni kitabı What To Do When It’s your Turn -kısaca Your Turn- kapağı siyah-beyaz olsa da içi renkli baskı. Şu anda indirimli olarak satışa sunulan kitabın yazarı Seth Godin, kitabı neden satın almanız gerektiğini anlatan bir video hazırlamış.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply