Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
11 Jan

Faces by Victor Nunes

Victor Nunes 2

Victor Nunes 3

Victor Nunes 4

Victor Nunes 5

Victor Nunes 6

Victor Nunes 7

Victor Nunes 8

Victor Nunes 9

Victor Nunes 10

Victor Nunes 11

Victor Nunes 12

 

Victor Nunes, elinin altındaki günlük malzemeleri kullanarak harikalar yaratıyor. Faces isimli serisinde tamamlayıcı olarak kola kapağı, şeker kağıdı, kulak temizleme çubuğu, çubuk kraker, pringles, patlamış mısır veya bir fırça bile ona ilham verebiliyor. Her gün düşünmeden çöpe attığımız ıvır zıvırlar Nunes’in çizimlerinde önemli birer unsur olarak karşımıza çıkıyor.

Victor Nunes

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply