Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
2 Feb

Seven Seas / Alpman

Alpman’ın ikinci plağı olan ‘Seven Seas’, 2014 yılında The Midnight Walkers ile birlikte Studio Bee’de kaydedildi. Plak, daha yeni doğmuş bir plak şirketi olan Melting Mountain Recording Co. tarafından Limitli Edisyon, Yedi İnç ve dijital formatılarında satışa hazırlandı.

An itibariyle, ‘Seven Seas’i internet üzerinden plak ve dijital formatta sadece Bandcamp mağazasından edinebilirsiniz. Eğer sadece parçaları dinlemek istiyorsanız, Alpman’ın YouTube sayfasına bakabilirsiniz. Ayrıca belirtmeliyiz ki, YouTube sayfaları sık sık güncelleniyor.

Alpman Facebook

Alpman Instagram

Alpman Twitter

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply