Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
11 Feb

8 Saniye (2015)

8 Saniye 3

Türk-Alman ortak yapımı olan Ömer Faruk Sorak’ın yeni filmi “8 Saniye”, izleyicileri “Ömrün sadece 8 saniye olsa ne yapardın, nasıl yaşardın?” sorusuyla yüzleştiriyor. Esra İnal’ın hem kendi hayat hikayesini yazdığı hem de başrolde oynadığı 8 Saniye, cesaretin, korkusuz olmak değil, korkulara rağmen harekete geçmek olduğunun altını çiziyor.

8 Saniye 2

“Korkma, seni korkutmalarına izin verme…”

Berlin’de doğup büyümüş olan İnal’ın sıradışı hikayesinden esinlenilerek hayata geçirilen “8 Saniye”; sinemaseverleri insan ömrünün aslında ne kadar kısa olduğunu düşünmeye davet ediyor. “8 Saniye”; hayattan korkmadan, yeri geldiğinde de korkulara rağmen doya doya ve özgürce yaşamak üzerine ilham verici bir yaşam öyküsü… İyi Seyirler!

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply