Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
18 Feb

Fifty Shades of Food by Bryan Regan

Fifty Shades of Food son

Fifty Shades of Food 2

Fifty Shades of Food 3

Fifty Shades of Food 4

Fifty Shades of Food 5

Fifty Shades of Food 6

Fifty Shades of Food 7

Fifty Shades of Food 9

Fifty Shades of Food 10

Geçtiğimiz gün vizyona giren Fifty Shades of Grey’in yemek versiyonu Fifty Shades of Food projesi, Bryan Regan’a ait. Kuzey Carolinalı fotoğrafçı, seks oyuncakalrı ve yemeklerle yaptığı kombinlerle insanı derin derin düşündürüyor.

“Kinda funny walking through the supermarket looking at food and thinking about what you could do with it. I told some friends about the project and asked for ideas and some lent me some props.”

Bryan Regan Photography

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply