Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
18 Apr

Wes Anderson Film Müzikleri

Geçtiğimiz günlerde Wes Anderson meraklısı Spotify kullanıcısı Michael Park, Wes Anderson filmlerinde geçen 172 adet şarkıyı tek bir listede bir araya getirdi.

The Darjeeling Limited filminden birkaç eksik parça dışında “From Bottle Rocket to Grand Budapest Hotel” adlı Rock & Roll , Blues ve Jazz şarkılardan oluşan bu playlist, Wes Anderson’un kariyerindeki tüm müziklerini kapsıyor.

From Bottle Rocket to The Grand Budapest” arşivi ile, hem sakin ve zevkli şarkılar dinlemek, hem de sevdiğiniz filmleri yeniden hissetmek mümkün.

Şimdi arkanıza yaslanın ve numara 172’ye kadar çalmayı unutmayın!

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply