Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
9 Jul

Le Cercle Privé / Karl Lagerfeld

Le Cercle Prive 1

Karl Lagerfeld, Couture 2016 koleksiyonunun tanıtımı için 1900 yılında Fransız mimar Charles Girault tarafından dünya fuarı için yapılmış Neoklasik tarza inşa edilmiş Grand Palais‘ı dev bir gazinoya dönüştürdü. Lagerfeld, 3D lazer baskı kullanarak hayata geçirdiği tasarımlarını, adeta bir kumar oynadığı için gazinoda tanıtarak bu duruma gönderme yapmayı da ihmal etmiyor.

Kristen Stewart, Geraldine Chaplin, Rinko Kikuchi, Rita Ora, Lara Stone, Vanessa Paradis, Stella Tennant ve Julianne Moore gibi isimlerin yer aldığı Chanel‘in gazinosu Le Cercle Prive´de kazanan kim olur dersiniz?

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply