Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
7 Oct

Kinfolk: My Other Half

Monette and Mady aren’t just identical-they are inseparable. The Parisian twins live in the same apartment, dress alike, dance together and share every meal. For Kinfolk’s Family Issue, they collaborated with Swedish photographer Maja Daniels to create a short film about the twins synchronized lives.

Monette ve Mady sadece tek yumurta ikizleri değil aynı zamanda ayrılmaz bir bütünler. Parizyen ikizler aynı apartman dairesinde yaşar, aynı giyinir, birlikte dans eder ve bütün yemeklerini paylaşırlar. Kinfolk’un Family sayısı için İsveçli fotoğrafçı Maja Daniels ile işbirliği yapan Monette ve Mady, ikizlerin senkronize hayatları hakkında kısa bir film yaratmış.

Kinfolk

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply