Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Nov

Mmuseumm: The Smallest Museum in the World

smallest museum 2

 

New York’ta bir asansörden dönüştürülen bu küçük müze şu anda dünya üzerindeki en küçük müze olarak ün salmış durumda. Geleneksel çağdaş sanat eserleriyle dolu olan müzelerde rastlayamayacağınız ilginç objelerin olduğu bu müzede ev yapımı anten gibi ilginç seçenekler mevcut. Perşembe ve Cuma günleri 18:00-21:00 arası, cumartesi ve pazar günleri öğlenden 18:00’a kadar açık olan müzeye sesli ya da yazılı rehber karşılığında 5 dolarlık bağış yapılarak giriliyor.

Mmuseumm

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply