Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
21 Jul

American Horror Story: Freak Show

Dört gözle beklediğimiz American Horror Story‘nin 4. sezonu Freak Show, Ekim ayında yeniden ekrana dönüyor. Dizinin birinci sezonundan beri izlemeye alışkın olduğumuz Jessica Lange, yine başrol bayrağını göğüslüyor. Diğer sezonların kemikleşmiş ekip üyelerinden Angela Bassett, Sarah Poulson, Kathy Bates, Emma Roberts, Frances Conroy ve Evan Peters’ı da elbette göreceğiz. Ayrıca How I Met Your Mother‘dan tanıdığımız Barney karakterini canlandıran Neil Patrick Harrison da yapımcı Ryan Murphy’e Twitter üzerinden bulunduğu rol talebinin kabulüyle ekibe katılacak. Florida’da 1950’lerde geçecek sezonun yine harika bir dönem havası taşıyacağına hiç şüphe yok. Setten taşan dedikodulara göre Jessica Lange bu sefer bir Alman rolünü canlandırıyor. Lange’in bu sezon American Horror Story’de son sezonu olduğu da yazılanlar arasında.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

2 Comments
  • ayse

    selamlar, neil patrick harrison suits’te oynamıyor. how i met your mother’da oynamıştı. düzeltmek istersiniz belki. sevgiler.

    01 August 2014 at 14:39 Reply

Leave a reply