Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Jul

Homeland Yeni Sezonda İstanbul’da mı?

Homeland, bizi heyecan içerisinde bıraktığı ayların ardından 5 Ekim’de yeniden Showtime ekranlarında olacak. Üçüncü sezon finalinde, Carrie’nin CIA’in İstanbul ofisine atanmasıyla yeni sezonun İstanbul’da geçeceği sinyalini almıştık.  Showtime tarafından 3 gün önce yayınlanan fragman, Pakistan’da geçerken İstanbul’da bir kare bile olmaması akıllarda soru işaretine yol açtı. Fragmandan anlaşıldığı üzere 4. sezon Pakistan ve Afganistan arası mekik dokuyacağız gibi gözüküyor. İstanbul’da yapılması planlanan çekimlerin Güney Afrika da yapılması da diziyle ilgili İstanbul hayallerinizi suya düşürse de yinede konunun İstanbul’da geçeceği ancak çekimlerin Pakistan’da yapılacağı da söylentiler arasında. Üstellik Homeland’in kadrosuna şimdiden iki Türk oyuncu dahil edilmiş bile.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply