Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
19 Jul

Kim? Matthewdavid

Matthewdavid adıyla bilinen Los Angeles’lı prodüktör ve artık müzisyen Matthew McQueen, yaptığı müzik kadar giyim tarzı ve videolarının aşmış görselliğiyle de gönlümüzde taht kurdu. Leaving Records‘un kurucularından Matthewdavid’in, özellikle son klibi In My World’ü izlerken dalgalanarak ekrana girip, kendinizi piksel piksel klibin içine entegre etmek istiyorsunuz. 2011 yılında ilk solo albümünü yayınlayan sanatçı, müziğinde sıcak tonlar kullanmayı tercih ediyor. In my World isimli şarkısı aynı zamanda albümüyle de adaş. Kulakta ve gözde bıraktığı orjinal tat, onu bizim için şahsına münhasır kimliklerden bir yapmaya yetti de arttı bile.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply