Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
18 Aug

Kim? Florencia Blanco Cutuk

Florencia Blanco Cutuk1

Florencia Blanco Cutuk3

Florencia Blanco Cutuk4

Florencia Blanco Cutuk6

Florencia Blanco Cutuk, 1971 Montpelier doğumlu bir Fransız. Fakat ailesi, Florencia doğar doğmaz Buenos Aires’in bir ili olan Bahía Blanca’ya göç etmiş. Buenos Aires Üniversitesi’nde Görsel ve Ses Tasarımı eğitimi alan Florencia, Juan Travnik’in fotoğraf workshop’larına katılarak, fotoğraf kabiliyetini geliştirmiş. 1997 yılından beri foto-röportaj üreten sanatçının, bugün Arjantin ve daha birçok ülke de sergileri gösteriliyor. Florencia, fotoğraf kariyeri boyunc birçok ödül kazanmış. Bunlardan bazıları: The Grand Prize of the Banco Provincia de Buenos Aires 2009, Best Portfolio Prize, The Latin America Prize, The Programa Trama ödülü. Painted Photos isimli serisiyle dikkatimizi çeken sanatçı, bu serisinde çocukluk yıllarından ilham almış.

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply