Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
5 Sep

Kim? Rosemary Macgregor

Rosemary Macgregoe

Rosemary MacGregor1

Rosemary MacGregor2

Rosemary MacGregor3

Rosemary MacGregor4

Rosemary Macgregor, yaşayan bir fotoğrafçı. İşleri, dikkatinizi çekmeyen eşya, sebze ve meyvelere olan algınızı değiştirmek üzerine kurulu. Eşyalarla ve yiyeceklerle oyun oynamayı seven Rosemary, yeni renkler ve formlarla onları olduklarından bambaşka rollerde karşımıza çıkarıyor. Sanatçının işleriyle tanıştıktan sonra sıradan eşyalara olan bakış açınız değişecek ve onları farklı kompozisyonlarda hayal etmeye başlayacaksınız.

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply