Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
15 Sep

Kinfolk a Messy Meal: Embracing Wabi-Sabi@Sivuple

11 Ekim Cumartesi günü Istanbul’da yeni bir Kinfolk etkinligi olacak. Bu seferki yemeğin temasi Wabi Sabi. Yani kusurun güzelliği. Şehrin yenisi Dolapdere’deki Sivupl’de, bu temaya uygun bir sofra kurulacak. Yeni arkadaşlıklar ve yeni etkinlik partnerleri arasında Kanukte Flower Events, Düğme Film, Sobremesa, Yargıcı, Kå, Sivuple var.

 Düğme Film

Kanukte Flower&Event


Sivuple
Sobremesa
Yargıcı

Sınırlı sayıda bilet için lütfen acele edin.

Bilet Satın almak için tıklayın.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply