Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
26 Sep

Opening Ceremony X Adidas Originals Stan Smith

Opening Ceremony, Adidas ile yine ortak bir çalışma gerçekleştirdi. Bu sefer Adidas’ın ikonik modeli Stan Smith için kollar sıvandı ve Smith severlerin koleksiyonlarına mutlaka katmak isteyecekleri bir ayakkabı tasarlandı. Alıştığımız beyaz deri yerine siyah midilli kılından yapılan Stan Smith’lerde, ayakkabının dil kısımında kullanılan Stan Smith portresi de gitmiş ve yerine deri üzerine işlenmiş Opening Ceremony logosu konmuş. Hayvanların ve hayvan severlerin de düşünüldüğü tasarımların gerçek midilli kılından yapılmadığını belirtelim.

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply