Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
27 Sep

Thom Yorke’dan Yeni Albüm: Tomorrow’s Modern Boxes

Hepimizin heyecanla beklediği Thom Yorke’un ikinci solo albümü Tomorrow’s Modern Boxes, an itibariyle çıkmış bulunuyor. Şaşırtmayı seven Thom Yorke, yine kendisinden beklenen bir hareketle albümünü duyurmak için bütün sanatçıların karşı durduğu, telife ve emeğe aykırı olduğu savunulan BitTorrent’ten yayınlamayı tercih etti. Albümün açılış şarkısı A Brain in a Bottle’ı da ilk kez paylaşan Yorke, hayranlarına çifte sevinç yaşattı. Toplam sekiz parçadan oluşan albümü BitTorrent’ten zevkle indirin, dinleyin.

 

 

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply