Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
4 Nov

White Garden by Alexander Khokhlov Photography

alexander-khokhlov-1

alexander-khokhlov-2

alexander-khokhlov-4

Alexander 1

Alexander 2

White Garden, ikonik şapkaların, çiçek kompozisyonlarının ve minimalistik bir tarzın karışımından oluşan bir proje. Alexander Khokhlov Photography tarafından gerçekleştirilen çekimde , modelin teninin beyazlığı ve kullanılan arka planın açık tonu renkleri daha vurgulayıcı yapıyor. Çekimde kullanılan bütün kağıt şapkalar, tasarımcı Mikhail Kravchenko tarafından yapılmış. Taze ve kuru çiçekler kullanılarak harika renk kompozisyonu elde edilmiş.

White Garden is a project which mixes the iconic hats, flower compositions and minimalistic looks. The model’s skin was painted in white and with the light background it makes more accent on the colors. All the paper hats are handmade by image designer Mikhail Kravchenko. He made wonderful color compositions with dry and natural flowers as well.

Photographer: Alexander Khokhlov
Make-up artist: Veronica Ershova
Hat design, flowers, hair: Mikhail Kravchenko

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply