Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
18 Nov

NIKE AIR Trainer SC Sneakerboot

Nike 1

Nike 2

Ayakkabı konusunda hızına yetişemediğimiz Nike, yeni bir seri ile huzurlarınızda. Dinamik, genç ve renkli bu koleksiyonun adı Nike Air Trainer SC Sneakerboot. Kışın büründüğümüz karalar, artık resmi olarak yerini neon ve pastel renklere bıraktı. Sneaker boot’ların su geçirmez, yansıtıcı ve kara kışa dayanıklı malzemeden yapılmış olması, “Bir spor ayakkabı markası, kışlık ayakkabıyı ne kadar dayanıklı üretebilir?” algısını da yıkıyor. Artık soğuk havalarda koyu tonlara mecbur değiliz. “Kışlık botların sıkıcı görüntüsü mü yoksa Nike botlar ile biraz cesaret mi?” derseniz cevabımız cesaretten yana.

Nike

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply