Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
5 Dec

Kim? Burçin Esin

Burcin Esin 1

Burcin Esin 3

İzmir doğumluyum. DEU GSF Fotoğraf Bölümü’nde okudum. Bir kaç disiplinle birden uğraşıyorum. Kendimi en iyi şekilde ifade etmek için her uğraştığım disiplinde malzeme-teknik-his bağını çok iyi birleştirmeyi hedefledim (Zaten aksini düşünemiyorum). Hepsi birbiri içine geçen disiplinler (fotoğraf, video, müzik) ve üretim açısından daha doyurucu ürün sunmama yardımcı oluyor. Ancak ister istemez bir uğraşı bir diğerinin önüne geçebiliyor. Bir dönem fotoğraf ağır basıyor bir dönem müzik bir dönem de video gibi. Denge bir şekilde sağlanıyor neticede. Uzun zamandır hayalini kurduğum ve hayata geçmesine ramak kalmış projeler var. Şu anda onların heyecanını yaşıyorum.

Bandcamp

Balinamusic

Behance

Flickr

Vimeo

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply