Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
11 Dec

Piknik İstanbul

Piknik İstanbul 3

Piknik İstanbul 1

Piknik istanbul 4

Piknik İstanbul 6

Ka’nın kurucusu Zeynep Kayahan ve Mitte’nin kurucu ortağı Ayça Bayrak’ın hayata geçirdiği Piknik İstanbul, size özel hazırladığı sepetleriyle, şehrin koşuşturmasından uzak ; doğaya ve sevdiklerinize yakın anlar yaratabilmenizi kolaylaştırmayı hedefliyor. Sepetleri dolduran lezzetli menülerinin amacı, lokal ve mevsimlik gıdaya dikkat çekebilmek.

Keyifli bir piknik için size düşen yalnızca,www.piknikistanbul.co adresi üzerinden geri dönüştürülebilir sepetlerden birini seçip size özel hazırlanan sepetinizi belirttiğiniz gün ve saate pick-up noktası Mitte’den teslim almak. Eğer pikniğinizi yaptıktan sonra depozitolu sepetleri pick-up noktasına geri getirirseniz para iadesi almanın yanı sıra bir de müdavim karta sahip oluyorsunuz.

Malum havalar biraz soğudu. Ama onlar sıcak içeceklerle içinizi ısıtıp doğanın tadını her mevsim çıkarabileceğiniz küçük kaçamaklar yapabileceğinize inanıyorlar. Hatta pazar günleri taze ve lezzetli malzemelerle hazırlanmış kahvaltı paketleri ve özel gün organizasyonları için kolları sıvamışlar bile.

Piknik İstanbul ekibi bu aralar çocuklu aileleri de düşündükleri şekersiz ve katkısız minik sepetlerin tarifleri üzerinde çalışıyormuş, bizden söylemesi.

Facebook

Instagram

Website

Photo credit: Düğme Film

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply