Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
18 Dec

Blog of the Week: Blu Blog

blu 1psd

blu 2

blu 4psd

blu 5

İtalyan sokak sanatçısı Blu, bugünlerde Roma’da 50’ye yakın binanın penceresinin üzerine boyadığı graffiti’lerle dikkat çekiyor. Blogunda da paylaştığı 27 adet surattan oluşan graffiti’ler, dışarıdan geçen çok fazla insanın dikkatini çekiyor. Göz görevi gören pencereler veya pencere görevi gören gözler, şehrin sokaklarına renk katmış. 2yıldır Roma’da bu proje üzerinde çalışan sanatçı, blogunda boyadığı binaların özelliklerini ve süreci anlatıyor.

Blu Blog

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply