Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
10 Apr

Karaköy Gümrük

Karaköy’de açılan Gümrük’ün her gün değişen menüsü, Bodrum’dan gelen taze malzemeler ve Feriköy Organik Pazarı’ndan yapılan alışverişlerle hazırlanıyor. Türk mutfağından birçok imza lezzetin de olduğu Gümrük, adını mesken edindiği neo-klasik tarzdaki eski Gümrük Müdürlüğü binasından alıyor. Karaköy’ün yıllar önceki haline zaman makinesine binip gitmiş gibi hissettiren binanın nostaljisi ve ruhu, lezzetli yemeklerle birleşince Gümrük Karaköy’deki favorilerimizden oldu bile.

Karaköy Gümrük

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply