Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
25 Apr

Carlo e Camilla in Segheria Restaurant / Milano

segheria 5

segheria 3

segheria 2

Segheria 1

segheria 4

Milano’da yeni açılan restoran Carlo e Camilla in Segheria, mekanı ve tasarımıyla sadece fotoğraflarından değil yakından da insanı büyülüyor. Üç yaratıcı ortak Carlo Cracco, Tanja Solci ve Nicola Fanti tarafından kurulan restoran ve coctail bar, Navigli’de bulunuyor. 2015’in başlarında kapılarını açan mekana Milano’ya yolu düşen kim varsa mutlaka gitmeli.

Photo by Nathalie Krag, Courtesy of Tanja Solci Studio

Carlo e Camilla in Sagheria

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply