Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
20 Aug

Club Mate Türkiye’de

Ayık kalmak ve enerjik olarak partilemeye devam etmek için kimyasal madde kullanmayanlardansanız, Club Mate tam sizlik.  Brezilya’da yetişen organik bir tarım ürünü olan mate bitkisinden yapılan Club Mate, çay bazlı ve çok az şeker içeriyor. Canlandırıcı, hararet giderici ve ferahlatıcı etkisi olan içeceği gece ya da gündüz dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Eğer siz de partilerden ve gece hayatından hoşlanmıyorsanız, güne başlangıç kahvesi yerine Club Mate, iyi fikir.

Neredeyse 100 yıllık bir tarife göre hazırlanan Club Mate, çoğunlukla kulaktan kulağa tavsiye edilerek Berlin’in en popüler içeceği haline geldi. Club Mate, vegan bir üründür ve yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak üretilmektedir.

Şimdilik Club Mate’yi bulabileceğiniz adresler: Petra Roasting Co, Balya Organik, Suma Beach, Zeplin, Eski Moda, Kasette, Shima Organik Market, Nektar Organik, Vegan Dükkan, Green Apple Organik.

Club Mate Türkiye

Facebook

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply